Mgr. Hana Salačová Svobodová, MBA

+420 608 075 700
hana.svobodova@talla.cz

Život, v němž se výsledky
dosahují skrze osobní spokojenost.

Byla jsem workoholik. Hodně jsem toho zvládla, ale přesto nejsem na to období moc pyšná. Hřály mne pochvaly za skvělé pracovní výsledky a příležitosti podílet se na exkluzivních pracovních projektech. Byla jsem hrdá na to, kolik toho stíhám a jak vzorně zvládám i domácnost. Ale nějak mi unikalo to podstatné! Málo jsem se smála, ztrácela jsem fantazii, byla jsem pořád unavená a nervózní.

Už jsem skoro nemohla chodit (tělo mi jasně dávalo najevo, že fakt už dál v tomhle tempu nechce pokračovat) - v tu chvíli mne okolnosti přinutily omezit čas na práci a věnovat ho našemu synovi. Bylo to, odhaduji, minutu po dvanácté a trvalo mi rok, než jsem se zbavila panik, že něco nestihnu, a ještě o půl roku déle, než jsem začala být opět v plném souladu se sebou samou.

Jsem typ člověka, co na všem najde nějaké pozitivum (snad tím okolí moc neštvu), a tak dnes vidím v téhle zkušenosti dar. V získaném čase mne chytla touha bádat. Hledala jsem odpovědi na procesní otázky, třeba jak v kterékoliv firmě dosahovat skvělých pracovních výsledků s pohodou v duši. Pokládala jsem si otázky pátrající po odpovědi, co člověka přiměje být aktivním a odpovědným k sobě i k pracovnímu týmu. Spoustu odpovědí jsem našla. Objevila jsem jednoduché zákonitosti, které fungují. No, vlastně jen tehdy, kdy se s nimi člověk ztotožní a žije je.

Při tom hledání se mou pracovní vášní staly změny - chytrý přístup, jak je co nejpohodlněji dělat a jak z nich vytěžit co nejvíc. Mám chuť předávat každému, kdo o to stojí, návod na umění najít vždy ten pravý cíl a efektivně zdolávat překážky na cestě k němu. Miluju, když má práce dává druhým svobodu žít spokojený a smysluplný život. Vždyť spokojení lidé dělají svět krásnějším a bezpečnějším. Taková práce stojí za to!
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/Bolton-Group-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/Ferring-Léčiva-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/Group4Falck-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/H.J.Heinz-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/LEO-Pharma-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/Lloyds-Register-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/Medical-Services-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/Moopex-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2020/07/Mumraj-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2020/07/Novavax-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/SOUTOK-Stavebniny-logo.jpg
https://umenidelatzmeny.cz/wp-content/uploads/2019/11/Unilever.jpg
Barbora Zálohová, RC Mumraj

Hanka je vášnivý nastavovač, metodik a dotahovač. Velmi praktický balíček pro úspěšný management. Díky ní jsme v naší neziskové organizaci kvalitně a s citem reorganizovali lidské zdroje, nastavili
měření kvality našich služeb a zvládli zprocesovat i obávané GDPR.

Nedala nám pokoj, dokud to nebylo úplně hotové. S obrovskou energií, logikou a úsměvem.

Barbora Zálohová, ředitelka Rodinného a komunitního centra Mumraj

Pavel Hořínek, Ferring-Léčiva

Na Hanku jsem se mohl spolehnout při jakékoliv procesní změně. Sehrála například klíčovou úlohu v nastavování a zajištění personální oblasti, když jsme zdvojnásobovali objemy výroby. Později dokázala výborně implementovat mnoho globálních požadavků do lokálních firemních procesů. Díky jejímu úsilí a efektivitě, které věnovala přípravě, jsme měli snadnou cestu k získání ISO certifikací. Ve firmě zanechala výraznou pozitivní stopu.

Pavel Hořínek, generální ředitel Ferring-Léčiva

Renata Martináková, LEO Pharma

Hanka nás úspěšně provedla několika změnami. Nejprve se pustila do oblasti compliance, potřebovali jsme sladit lokální postupy s požadavky centrály – zanalyzovala situaci, odstranila nedostatky, zaktualizovala dokumentaci a zavedla funkční procesy. Stejně úspěšně si poradila i s oblastí GDPR, o kterou se postarala od dokumentů, přes školení pracovníků až po průběžný monitoring. Důležitá je pro mne i spolupráce při přenášení globálních personálních systémů do Čech a na Slovensko – s Hankou vím, že vše proběhne spolehlivě, včas a s maximální péčí o pracovníky. Přestože pro nás Hanka pracuje jako externistka, bezvadně zapadla do našeho týmu.

Renata Martináková, Country Lead LEO Pharma CZ/SK

Pavel Fedorko, SOUTOK - Stavebniny

Od kompletního firemního auditu jsem měl po letech stagnace jasné představy. Realita však předčila má očekávání! Jasné a srozumitelné zhodnocení stavu, návrh řešení včetně personálního obsazení. Hanka se nemalou měrou neustále podílí na faktu, že naše společnost prosperuje již 28let.

Služeb Hanky využíváme dlouho a doporučuji to všem, kdo chce své podnikání posunout dál.

Pavel Fedorko, majitel firmy SOUTOK – Stavebniny

Gabriela Selinger

Je mi velkým potěšením doporučit Hanu jako profesionálku v oblasti psychologie. Zná hodnotu své práce a lidí, které podporuje na cestě ke změně v jejich osobním životě. Obdivuji především její schopnost a způsob, jakým klade otázky, které vedou vždy k jasným a vlastně mnohokrát jednoduchým řešením.

Hana je žena s širokým rozhledem, inspirativní a velice kreativní. Mám tušení, že ví co dělá. A dělá to dobře.

Gabriela Selinger

Skvělé výsledky se rodí díky čtyřem principům

1.Umím se výborně ptát

Tím se s klientem dostáváme rychle na podstatu věci - neřešíme zástupné problémy, ale témata, která si čas a úsilí zaslouží.

2.Vedu k nalézání, neradím

Mám pokoru vůči klientovým znalostem a dovednostem, proto nepodsouvám své rady, ale vedu k nalézání vlastních ideálních řešení.

3.Změny se dějí už v procesu

Způsob mé práce zaručuje změny už v danou chvíli - nic, co by měl klient začít trénovat 'až pak v terénu'.

4.Mám široký odborný záběr

Díky němu dokážu věci nahlížet v různých souvislostech. Klientův cíl a cestu k němu umím podpořit z více pohledů.

Zkušenosti a znalosti, z nichž čerpám

01234567890012345678900123456789001234567890                     +
MANAGEMENT KVALITY
Oblast, kde mohu naplno využít svou bytostnou systematičnost. Vystudovala jsem interní audit. Mám pod kůží to dobré z procesů GMP a ISO.
01234567890012345678900123456789001234567890                     +
PSYCHOTERAPIE
Komunitní forma studia a k tomu téměř devět set výcvikových hodin se supervizí mi daly moc - umět správně se ptát a vidět to důležité.
01234567890012345678900123456789001234567890                     +
PERSONALISTIKA
Studium v Čechách a Británii, vedle toho mnoho let HR praxe - to by bylo, abych nevěděla, co kvalitu a pracovní výkon opravdu zvyšuje.
01234567890012345678900123456789001234567890                     +
ÚČETNICTVÍ
Hned po matuře na ekonomce jsem se stala samostatnou účetní - byl to křest ohněm a skvělý start do pracovního života.