Změny pro smysluplný a spokojený život – individuální péče

Podpora, kterou ode mne dostanete, vychází z naslouchání, porozumění a kladení otázek. Nemám pro vás předem připraveny žádné rady nebo postupy, vše vyplyne z toho, co právě potřebujete. Podle přání můžeme využít různé techniky a nástroje (rozvojové úlohy, testy, třeba i hypnózu). To hlavní se děje v bezpečném rozhovoru postaveném na vzájemné důvěře a respektu. V něm prožíváte a učíte se zároveň. Sami rozhodujete, jak daleko, do jaké hloubky půjdete. Mne budete mít vedle sebe jako průvodce. Svými otázkami vás dokážu nasměrovat na cestu, po které se co nejpohodlněji dostanete ke svému pravému cíli.

Sami poznáte, jak rychle se ve vašem životě začnou dít změny, které si přejete.

1 hodina1.500 Kč

4 hodiny (1.250 Kč)5.000 Kč

10 hodin (1.100 Kč)11.000 Kč

1 hodina1.500 Kč

4 hodiny (1.250 Kč)5.000 Kč

10 hodin (1.100 Kč)11.000 Kč

Konzultace jsou nejlepší osobně, ale lze je domluvit i po telefonu nebo po Skype.

Hodina setkání znamená celých 60 minut. Při první konzultaci je daná cena účtována za 90 minutové setkání (a kdybychom náhodou při první půlhodině zjistili, že pro vás mé metody nejsou těmi pravými, pak se mile rozloučíme a kromě času vás schůzka nebude nic stát).

Rozhodnete-li se pro některou ze zvýhodněných cen, je vám daná hodinová sazba účtována i za hodiny překračující uvedený počet (např. pátá až devátá hodina za cenu 1.250 Kč).

Určitě vás po našem setkání napadne nějaká dříve skrytá souvislost nebo otázka. Můžete ji se mnou kdykoliv ZDARMA konzultovat po telefonu.